Özel Gaziemir Alarko Servisi ile Nasıl İletişime Geçebilirsiniz ?

Teknik Servis istasyonumuz Gaziemir içerisinde yıllardır iklimlendirme ve elektrikli ev aletlerinde Özel Servis statüsünde ve müşteri talebi doğrultusunda teknik servis hizmeti veren bir işletmedir.Hizmetlerimiz 09:00-22:00 saatleri aralığında olup bizlere tüm türdeki klimalarınız ve kombileriniz için 0232 388 89 88 numaralı hattımız üzerinden ulaşabilir sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz.Dilerseniz yanda bulunan "Şimdi Ara" butonuyla da şu anda en müsait müşteri danışmanımıza ulaşabilir ürününüzün teknik sorunları kapsamında ekip talebinde bulunabilirsiniz.

Tamir Noktası | Gaziemir Alarko Servisi

Sizlere her bölgede hizmet verebilmek adına her daim teknik servis araç filomuzu arttırma yoluna gidiyor sizlere teknik arızalar karşısında maksimum kalite minimum zamanda hizmet vermeyi hedefliyoruz.Günümüze kadar misyonlarımız ve ilkelerimiz doğrultusunda sağladığımız başarılar sahadaki Alarko Kombi ve Klima tamirlerinde öne çıkan Özel Servisler arasında olmamızı başarmış böylece günümüze kadar teknik destek hizmetlerimizi ulaştırabilmişizdir.Aşağıdaki kutucuklar aracılığıyla da avantajlarımız hakkında bilgi edinebilir daha fazla soru ve talepleriniz için 0232 388 89 88 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Gaziemir Alarko Servisi

Her Daim Gelişen Özel Alarko Servisi

Arızalar ve teknik konularda her zaman kendimizi geliştirebileceğimiz bir çalışma disipliniyle hizmet veriyoruz.Ülkelerde ve dünyada teknoloji geliştikçe arıza çeşitleri de artıyor tüm bu arızaları en sorunsuz şekilde uygun fiyatlara çözebilen firmalar ise 1 adım önde oluyor.Bizler de bunun farkında olan bireyler ve işletmeciler olarak gelişimi sürecimizde inovasyonu bırakmıyoruz.

Gaziemir Alarko Servisleri

Alarko Servisleri hizmetimizle garantisi satış sonrası sona ermiş tüm klima ve kombileriniz için Gaziemir içerisinde her noktadayız.Telefonlarınızı bekliyor olacağız.

Gaziemir Alarko Servisi | Özel Servis Avantajlarımız

Her evde aktif olarak kullanılan kombi ve klimalarda oluşan arızalar günlük hayatı olumsuz etkiler. Gün geçtikçe daha gelişmiş bir hal alan bu cihazların tamirinin kısa sürede yapılması beklenir. Bu beklentiyi ise hızlı ulaşımın yanı sıra yeterli teknik eleman ve donanım karşılar.Alarko Servisi olarak profesyonel ekibimizi servis ağımızla birlikte her geçen gün daha ileriye taşımak amaçlarımız arasında yer alır.Gaziemir içerisinde Özel servisten beklenen kalite ve uygun fiyat kriterlerini sağlamamız müşterilerin takdirini kazanır. Bireysel ve kurumsal olarak bize başvuranlar için teknik ekibimiz daima hazır olarak bekler. Buna bağlı olarak geniş yedek parça stoğumuz ve yeterli teknik eleman sayımız ile istediğiniz her bölgede bizden Alarko Teknik Servis hizmet alabilirsiniz. Evde, ofiste ve diğer yaşam alanlarında yer alan klima ve kombi gibi tüm beyaz eşyalarınız için bizden destek alabilirsiniz. Bulunduğunuz konum neresi olursa olsun tamir, bakım ve yedek parça temini için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Yedek parça değişimi yapılan cihazlarınız için 1 yıllık süre içerisinde tekrar bizden hizmet alabilirsiniz. Üstelik yedek parça ve diğer hizmetlerde uyguladığımız avantajlı fiyat seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Gaziemir Alarko Tamir Servisi

Özel Servis olarak Alarko markalı kombi ve klima ürünlerinin garantisi biten ürünlerine eğer müşterilerimiz talep ederse tamir hizmeti vermekteyiz.Yılların verdiği tecrübe ve birikimle arızalar karşısında sizinle birlikte olan işletmemiz çağrılarınızı beklemektedir.

Gaziemir Alarko Servisleri Heryerde!

Geniş servis ağımızla Gaziemir içerisindeki her noktaya hakimiz.Arızalar karşısında ekiplerimiz en geç iki saat aralığında Alarko cihazlarınıza servis hizmeti verebilmektedir.Geniş müşteri portföyünü geniş servis ağına borçlu işletmemiz halen çalışmalarını siz değerli müşterileri için sürdürmektedir.

İletişim Halinde Alarko Kombi Servisi

Sizinle her daim iletişim içerisinde kalan teknisyenlerimiz ve ofis çalışanlarımızla tamir ve bakım süreçleri kapsamında sizleri her daim bilgilendiriyor mesai saatlerimiz aralığında dilediğiniz zaman aralığında ulaşabilme imkanı sunuyoruz.Gaziemir Alarko Servis hizmeti için telefonlarınızı bekliyoruz.

Alarko Servisi Gaziemir Randevuları

Değerli tüketicilerimiz Özel Servis olarak Alarko markalı ürünlerin garantisi biten gruplarına sizler dilerseniz belirli saatler aralığında bakabiliyoruz.Bizlere müsait olduğunuz zaman aralığını bildirmenizle beraber en yakın ekiplerimizi 2 saat içerisinde tarafınıza yolluyor yerinde arıza tespiti ve tamir sayesinde minimum sürede üst hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Gaziemir Alarko Klima Servisinde Uygun Fiyatlar

Günümüzün iklimlendirmesinde önemli roller oynayan aktörlerden biri de klimalardır.Bizler de bunun farkında olarak işletmelerde ve konutlarda kullanılan klimalara özellikle yaz aylarında oldukça hızlı hizmet vermeye özen gösteriyor yüksek stoklu parça tedariğimiz sayesinde kısa sürede arızaları tamir ile sonuçlandırabileceğimiz bir disiplin içerisinde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

1 Yıl Özel Servis Parça Garantisi

Özel Servis olarak Alarko markalı bir kombi veya klimanda parça değişimi veya tamiri ile tamir işlemini sonuçlandırdıysak aynı zamanda kendi bünyemizde parça kapsamında 1 yıl boyunca garanti sunarız.Tekrar aynı parçadan sorun yaşamanız dahilinde ise ücretsiz destek almanızı sağlarız.

Gaziemir Alarko Servisi | Özel Servis Bilgilerimiz

Video Intro

Gaziemir konumu içerisinde günlük hayatta sık sık kullanılan kombi ve klimalarda zamanla arıza ve performansta azalma gibi problemler gözlemlenir. Bu arızalar kullanım kaynaklı olabildiği gibi sistemsel sorunlardan da meydana gelir. İklimlendirme cihazları olarak adlandırılan kombi ve klimalarda arıza oluştuğunda bulunduğunuz ortamda istediğiniz sıcaklık değerlerine ulaşmanız mümkün olmaz. Oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan bu cihazları işinde uzman bir "Özel Servise" emanet etmeniz tavsiye edilir.Gaziemir Alarko Servisi uzman ekibimiz gerekli standartlara uyarak iklimlendirme cihazlarında tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirir. Bu sayede cihazların kullanım süresini uzatırken aynı zamanda mevsim hava koşulları nedeniyle mağdur olmanız önlenir.Gerekli işlemleri mümkün olan en kısa sürede sağladığı için müşterilerin beğenisini kazanır.Alarko kombi tamir ve bakım süreci garantisi sona ermiş ürünler çerçevesinde yürütülür. Bu nedenle destek aldığınız Özel Servisin deneyimi ve güvenilirliği önem taşır.Alarko Teknik Servis hizmetimiz uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği tecrübe ve güven nedeniyle tercih edilir.

Teknolojik aletlerin günlük hayattaki önemine verdiğimiz değerden dolayı Gaziemir Özel Servisimizde kapsamlı ve profesyonel bir çalışma yürütülür. Her geçen gün özellikleri artan ve daha gelişmiş bir hal alan Alarko kombi ve klimalar için daima dinamik kalan inovatif bir ekibimiz bulunur. Aynı zamanda uzun yıllardır bu mesleği icra eden çalışanlarımız bilgi birikimlerini eski ve yeni tip cihazlarda kullanır.Alarko Kombi Servisi ihtiyacı olan herkese ulaşmak adına geniş bir servis alanımız bulunur. Alanında uzman deneyimli ekibimiz arızanın tespiti ve tamirinde etkili rol oynar.Eski tip cihazlarda olduğu gibi son teknolojik özellikleri içeren garantisi bitmiş modellerde de tamir ve bakım süreçlerini yürütür. Geniş servis ağımız sayesinde bulunduğunuz konuma kısa sürede ulaşım sağlanır. Bununla birlikte tamir ve bakım sürecinde oldukça önem taşıyan teknolojik ekipmanımız da bulunur.Alarko Servisleri Gaziemir içerisinde tüm bölgelerde kombi, klima ve diğer beyaz eşyalarınızda hızlı ve kalıcı çözümler sunar. Ulaşım kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçerek istediğiniz hizmeti kısa sürede alabilirsiniz.

 • Alarko Kombi Tamir ve Bakım Hizmetleri
 • Alarko Klima Tamir ve Bakım Hizmetleri
0232 388 89 88

Gaziemir Alarko Servisi Hangi Hizmetleri Sunar ?

Gaziemir Alarko Servisi hizmeti kapsamında kurulduğumuz günden itibaren müşteri memnuniyeti bizim için ilk sırada yer alır. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerekli işlemler hızlı ve etkin bir biçimde gerçekleştirilir. İşinde başarılı ve profesyonel bir teknik ekibimiz bulunur. Bu sayede Alarko kombi veya klimanızın garantisi bitmek şartıyla modeli farketmeksizin Özel Alarko Servis talebiniz profesyonel anlamda karşılanır. Tüm beyaz eşyalarda verdiğimiz özenli hizmeti Alarko kombi tamir ve bakımında da Gaziemir için alabilirsiniz.Kombilerde sık rastlanan hata kodu verme, titreme ve ateşleme yapmama gibi problemlere kalıcı çözümler sunulur. Deneyimli teknik servisimiz arızayı yerinde tespit ederek mağdur olmamanız için mümkün olan en kısa sürede aksiyon alır.Alarko kombide meydana gelen arızalar kimi zaman sadece parça değişimi ile giderilir.Alanında yıllardır Gaziemir Özel Servis olarak hizmet veren teknik ekibimiz bu gibi durumlar için orjinal ve kaliteli yedek parça stoğu bulundurur. Kısa sürede değişim gerçekleştirilerek cihazın yeniden aynı yüksek performansla çalışması sağlanır. Alarko kombilerde düzenli aralıklarla bakım gerçekleştirilmesi olası arızaları ve güvenlik problemlerini önler periyodik bakım hizmetlerinden faydalanarak her türlü arızaya karşı önlem alabilirsiniz.

Alarko kombi bakımında cihazın ısıtma ve soğutma işlevleri kontrol edilir. Gaz ayarları ve sigorta ve emniyet kontrolü gerçekleştirilir. Bu aksamlarda kontrolün ardından problem bulunması halinde gerekli tamir sürecine başlanır. Kombinin işlevi ve tehlike unsuru göz önünde bulundurulduğunda işinde uzman bir Özel Servisle çalışmanın önemi ortaya çıkar. Bu nedenle tercih ettiğiniz Özel Servisin yeterli teknolojik ekipmana ve donanımlı personele sahip olması gerekir.Gaziemir Alarko Servisi hizmeti için çalışanlar gerekli mesleki eğitimleri almış uzman kişilerden seçilir. Çıraklıktan yetiştirdiğimiz alt kadrolarımızla beraber tecrübeli çalışma prensibimiz devam eder. İnovasyona verdiğimiz değerin bir göstergesi olarak ekipmanlarımızda gelişmiş teknolojik ürünler yer alır. En doğru ve kalıcı sonuca uzman ekip ve kapsamlı hizmet ile ulaşılır. Böylece Gaziemir Özel Alarko Servis hizmeti talep edenlerin bu işlemden memnun kalarak hayatlarına devam etmesi sağlanır. Kombi ve klima ile ilgili tüm arıza ve yedek parça işlemlerinde bizden destek alabilirsiniz. Aktif olarak faaliyet gösteren müşteri danışmanlarımızdan süreç hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz.Alarko kombi tamir ve bakımında olduğu gibi Gaziemir Alarko Klima Servisi teknik ekibimiz de tüm garantisi bitmiş klimalarda da faaliyet gösterir. Mevsim hava koşullarından olumsuz etkilenmemeniz için Alarko klima tamir, bakım ve yedek parça temini sağlanır. Klimalarda rastlanan sorunlara arıza kodları üzerinden çözüm aranır. Yenilikçi ve profesyonel yöntemleri tercih eden ekibimiz arızaya en uygun ve kalıcı çözümü sunar. Bu süreçte sizlerle iletişim halinde olarak her bir aşamadan bilginiz olması sağlanır. Bu sayede şeffaf ve güvenilir bir Özel Servis süreci yürütülür.Alarko Servisi Gaziemir içerisinde tüm bölgelerde faaliyet gösterir.Klima tamircisi arayışında olanlara tarafımızdan kısa sürede hizmet götürülür. Kombilerde olduğu gibi klimaların da düzenli periyotlarla bakımı yapıldığında performansında artış meydana gelir. Hava filtrelerinin temizlenmesi bakteri ve kötü koku oluşmasını önler.Alarko Klima Servisi bakım hizmetinden faydalanarak evinizde ve çalışma ortamınızda temiz ve sağlıklı havaya ulaşabilirsiniz.Güler yüzlü ve çözüm odaklı müşteri danışmanlarımızla iletişime geçerek kombi ve klimanız için istediğiniz işlemi belirtebilirsiniz.

Özel Gaziemir Alarko Servisi Hangi Bölgelerde Hizmet Verir ?

İklimlendirme cihazı olarak adlandırılan kombi ve klimalar her mevsimde aktif olarak kullanılır. Bu nedenle arıza ve diğer problemler de kaçınılmaz hale gelir. Kombilerde gözlemlenen arızalarda uzman bir özel servisten yardım almanız güvenliğiniz için önem taşır.Gaziemir Alarko Servisi ekibimiz kombi tamir ve bakımında garantisi bitmiş ürünlerde profesyonelce tamir prosedürlerini takip eder. Teknolojinin imkanlarından faydalanarak cihazdaki sorunun en kısa sürede nokta atışıyla tespiti sağlanır. Kurulduğumuz tarihten beri sürekli genişleyen bir servis ağına sahibiz.Gaziemir içerisinde tüm bölgelerinde sizlere yakından hizmet vermek amaçlarımız arasında yer alır.Özel Alarko Servisimiz tüm ilçelere en fazla 2 saat içinde ulaşım sağlar.Randevu sistemiyle çalıştığımız için size en uygun zaman aralığında tamir ve bakım işlemleri gerçekleştirilir. Alanında deneyimli ve uzun süredir birlikte çalıştığımız ekip, hız ve profesyonelliği ile beğeni kazanır.Gaziemir bölgesinde yerinde arıza tespiti ve tamir hizmetimiz sayesinde nakliye süreçlerinde vakit kaybetmeden cihazınızı yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Alarko Kombi ve klima arızalarında hızlı aksiyon almak güvenlik açısından önem taşır. Bu nedenle size en hızlı şekilde destek verecek teknik ekibi çağırmanız tavsiye edilir.Özel Alarko Servisi ekiplerimiz şehrin her bölgesinde faaliyet gösterir. Dolayısıyla acil çağrılarda da kısa sürede ulaşım sağlayarak çözüm sunulur. Sizlerin mağdur olmaması ve günlük hayatınızın aksamaması için özenli bir "Özel Servis" faaliyeti yürütülür.Evlerde yaygın olarak kullanılan bu cihazların hayatımızdaki öneminin bilinciyle çalışmalarımız sürdürülür.Bu nedenle arıza durumlarında hızlı ulaşım kadar tecrübeli bir ekibin arızaya müdahale etmesi de önemli olan hususlar arasında yer alır.Tecrübeli ekibimizin hem Alarko kombi hem de klima arızalarında oluşabilecek her türlü arızaya karşı yeterli donanımı bulunur.Gaziemir Alarko Servisi olarak sadece tamirde değil bakım işlemlerinde de profesyonel bir hizmet sunarız.Alarko klimalarda kullanım süreci içerisinde birkaç defa bakım ve kontrol yapılmasını müşterilerimize tavsiye ederiz. Bu sayede ileriye dönük büyük arızalar ve riskler için sizler için gerekli önlemleri alırız. Teknik ekibimiz parçalarda bir arıza tespit ederse servis araçlarımızda bulunan yedek parçalardan değişim gerçekleştirir. Böylece Alarko klima veya kombinizin yüksek performansla çalışması sağlanır. İletişim numaralarımızdan bize ulaşarak size en yakın Gaziemir Alarko Kombi Servisi ekibimizden hizmet alabilirsiniz.

Gaziemir Alarko Servisi’nin Sunmuş Olduğu Avantajlar Nelerdir?

Gaziemir Alarko Servisi olarak uzun yıllardır teknik servis olarak hizmetteyiz. Sektördeki güvenilir ve prestijli konumumuz müşteri olumlu dönüşlerinden beslenir.Özel servisten beklenen hız, tecrübe ve profesyonellik unsurlarını taşıdığımıza inanıyoruz. Her biri kendi alanında bilgili ve tecrübeli teknik servis elemanlarımız yerinde tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirir böylece tüm markaların kombi ve klima modelleri için gerekli özel servis faaliyeti sağlanır.Yedek parça konusunda da oldukça geniş bir ürün yelpazemiz bulunur. Eski ve yeni tip beyaz eşyalar için orjinal parçalar tercih edilir. Bu sayede parça değişimi yapılan cihazlarda kalıcı çözümlere ulaşılır.Ayrıca diğer Özel Servis faaliyetlerimizde olduğu gibi yedek parça temininde de uygun bir fiyat politikamız bulunur.Gaziemir içerisinde kapıda kredi kartıyla ödeme imkanı sunulur. Buna ek olarak parça değişimi yaptığımız Alarko cihazlar için 1 yıllık garanti süremiz de müşterilerimizi memnun eder. Alarko Kombi Servisi Gaziemir personelimiz son teknolojik gelişmeleri takip eden inovatif bir yaklaşım sergiler.Arıza tespiti ve çözümlerinde teknolojinin imkanlarından faydalanarak yanılma payını en aza düşürür. Böylece Özel Servis hizmetimizden memnun kalarak ayrılmanız amaçlanır.

Teknik Servis arayışında olanlar için acil durumlarda en kısa sürede ulaşım sağlanır. Ayın belirli günlerinde faaliyette olan nöbetçi servisimiz mağduriyet yaşamamanız için hizmet sunar.Gaziemir içerisinde her bölgeye kısa sürede ulaşılır. Böylece Özel Servis için gün boyu beklemenize gerek kalmaz.Ayrıca tüm bölgelerde aynı servis ücreti uygulanır.Müşterilerimize kaliteli hizmeti eşit şartlarda götürmemiz ise takdir kazanır.Alarko klimalarda uygulanacak periyodik bakımlar için uygun fiyatlar sunarız. Bu cihazlarda yapılacak olan düzenli bakımlar daha uzun süreli bir kullanım sağlar. Bu nedenle aksatmadan bakım işlemlerini yaptırdığınızda ileriye dönük avantajlı bir hizmet edinmiş olursunuz. Olası arızaların tespiti ve cihazdaki aksamalar bu bakımlar sayesinde belirlenir.Alarko Servisi Gaziemir teknik servisimizden faydalanarak cihazlarınızın yüksek performansla çalışmasını sağlayabilirsiniz.Alarko kombi ve klima tamir, bakım ve yedek parça temini için müşteri danışmanlarımızla iletişime geçerek çalışma saatlerimiz dahilinde randevu talep edebilirsiniz.

Gaziemir Alarko Servisi | 0232 388 89 88

Bugün profesyonelliğini teknik birikimiyle harmanlayarak müşterilerine sahada yansıtmayı başaran Alarko Servisi Gaziemir ekibimiz başarılı istatiksel grafiklerle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte bütçe dostu fiyatları son teknolojik atölyesinde geniş Alarko kombi yedek parça stoğuyla kalite çatısı altında buluşturmaya devam etmektedir.

Özel Servis Bölgeleri
Özel Servis Hizmeti Sunulan Ürün Sayısı
Günlük Özel Servis Kapasitesi
Hedeflenen Müşteri Memnuniyeti

Hizmet Sunduğumuz İşlemler

Aşağıdaki platformdan Gaziemir Alarko Servisinin hizmet sunduğu işlem türlerini inceleyebilir dilerseniz kombiniz için istediğiniz işlem türünü seçerek Alarko Kombi Tamiri hizmetlerimizin sayısız avantajları ve ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

 • Teknik Destek
  Alarko Kombi Arıza Tespiti
 • ALARKO KOMBİLERİN TAMİRİ ARIZA TESPİTİ
 • TÜM İLÇELERE SERVİS İMKANI
 • GARANTİSİ SONA EREN ALARKO ÜRÜNLERE TEKNİK DESTEK
 • PARÇA GARANTİSİ
 • UZMAN DESTEĞİ
 • "Mesai saatlerimiz dahilinde" Destek
 • 0232 388 89 88
 • Teknik Destek
  Alarko Kombi ve Klima Bakımı
 • ALARKO KOMBİ VE KLİMA İÇİN DETAYLI BAKIM
 • TÜM İLÇELERE SERVİS İMKANI
 • GARANTİSİ SONA EREN ALARKO KOMBİ VE KLİMALARA TEKNİK DESTEK İMKANI
 • PARÇA GARANTİSİ
 • UZMAN DESTEĞİ
 • "Mesai saatlerimiz dahilinde" DESTEK
 • 0232 388 89 88
 • Teknik Destek
  PETEK TEMİZLİĞİ
 • KULLANILAN TÜM PETEKLERİN TEMİZLİĞİ
 • TÜM İLÇELERE SERVİS İMKANI
 • GARANTİSİ SONA EREN ÜRÜNLERE TEKNİK DESTEK İMKANI
 • MAKİNEYLE TEMİZLİK
 • "Mesai saatlerimiz dahilinde" DESTEK
 • 0232 388 89 88

Gaziemir Alarko Servis | 0232 388 89 88

Aşağıdaki Platformdan Gaziemir Alarko Servisi Hakkında Son Güncel Haberler İle Bilgi Edinebilir Dilerseniz Telefon Numaramızdan İletişime Geçerek En Kısa Sürede Teknik Destek Sağlayabilirsiniz.

Gaziemir Beyaz Eşya Klima Servisi

Gaziemir'in Tüm Bölgelerine Servis İmkanı

Gaziemir Alarko Servisi gelişmeye devam ediyor ! Her geçen gün gelişimini arttıran ve bu kapsamda Gaziemir içerisindeki tüm bölgelere servis hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız bugün veriler sonucunda Gaziemir'in tüm bölgelerine tüm cihaz türlerinde teknik destek sağlayabilmektedir.Sunduğu hizmetleri ile takdir toplamaya eden firmamız bugün Gaziemir Alarko Servisleri adı altında çalışmalarını özel servis statüsünde her geçen büyüterek sürdürmektedir.

0232 388 89 88