Konak Bosch Servisi İletişim Bilgileri

📞 Konak Bosch Servisi Telefonu : 0232 262 62 81
📍 Konak Bosch Servis Konumu: Erzene, 71. Sk. 35040 Konak/İzmir
🔧 Konak Bosch Servis Hizmeti Yapılan İşlemler Bosch Çamaşır Makinesi Kazan Değişimi, Bosch Buzdolabı Motor Değişimi, Bosch Kombi Bakımı, Bosch Klima Montajı, Bosch Klima Sökümü, Bosch Setüstü Ankastre Ocak Dönüşümü, Bosch Bulaşık Makinesi Pompa Değişimi
👨‍🔧 Servis Türü : Özel Servis (Konak Bosch Yetkili Servisi değildir.)
💳 Bosch Servisi Kredi Kartı: Troy Visa Mastercard Maestro American Express
🕤 Konak Bosch Servisi Çalışma Saatleri: 09:00 - 21:00
💬 Konak Bosch Tamircisi Yorumu: ★★★★☆ 4.7 (✅ 496 Değerlendirme)
⌛ Bornoav Bosch Servis Yanıtlama Süresi: 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi : 13.04.2024

Konak Bosch Servisi | Özel Teknik Servis

Özel Konak Bosch Servisi sektöründe uzun yıllardır var olan ve işin çıraklığından gelerek ya da tabiri caizse çekirdekten yetişme personel ve ustalarıyla müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiş bir firma olarak varlığını halen Konak bölgesinde sürdürmektedir. 1982 yılında temelleri atılan ve her zaman çalışma azmi ve birikiminde yenilik ve inovatif bakış açısını barındıran işletmemiz zaman içerisinde arttırdığı atölye merkezleriyle birçok markanın garantisi bitmiş buzdolabı çamaşır makinesi kombi klima bulaşık makinesi kurutma makinesi elektrikli süprüge gibi ürünlerini tamir etmiş sağladığı yüksek müşteri memnuniyeti ile Konak içerisindeki tanınan bilinen esnafları arasındaki yerini almıştır. Kuruluşumuzdan itibaren, elektrikli ev aletleri alanında uzmanlaşarak, sağlam bir temel oluşturduk ve sektörde adımızı güvenilirlik ve kalite ile duyurarak her zaman tercih edilen Bosch Servisi Konak ekipleri arasında yerimizi aldık. Bu sayede 1981 yılında başladığımız bu serüvene yeni tamirciler yetiştirmek ve sahadaki faaliyetlerde siz kullanıcılara daha iyi teknik servis hizmeti verebilmek adına 2000 yılında kurumsallaşma sürecini tamamlayarak, daha sistemli ve profesyonel bir hizmet anlayışıyla faaliyetlerimize devam etme kararı aldık. Bu kararlar doğrultusunda öncelikle kendi çıraklarımızı ve ustalarımızı kendimiz yetiştirdik Bosch teknik servis araçlarımızı bulunduğumuz yerel bölge kapsamında arttırdık ve işletme sahiplerinin elektrikli ev aletleri ürünlerinde arıza yaşamaları halinde bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilecekleri bir iletişim ağı kurarak teknik destek alma kabiliyetinizi maksimum düzeye çıkardık.

2007 yılında, Konak içerisindeki servis organizasyonumuzu da değiştirmeye karar verdik. Teknolojik gelişmeleri takip ederek ve uzman kadromuzla bir araya gelerek, servis hizmetlerimizi daha etkin ve verimli bir hale getirdik. Müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılayabilmek için çalışmalarımıza hız kazandırdık. Bu doğrultuda aynı gün servis olanağı hizmetini sunarak siz işletme sahiplerini garantisi satış sonrası bitmiş Bosch ev aletlerinizde Konak bölgesinde teknik sorun yaşamanız dahilinde çok bekletmeden en geç 2 saat içerisinde arıza tespiti yapabilecek şekilde teknik ekiplerimizi gerekli araçlar ve ekipmanlarla donattık.

2015 yılı, Konak bölgesindeki servis ağımızı genişletme kararı aldığımız ve bu doğrultuda adımlar attığımız bir dönem oldu. Bölgemizdeki müşterilerimize daha hızlı ve kapsamlı bir şekilde hizmet verebilmek için sahadaki varlığımızı arttırdık. Bu sayede, müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha hızlı ve etkin bir şekilde karşılamaya odaklandık. Bu odak sayesinde bugün Konak içerisindeki her noktaya bizlere ulaşmanız dahilinde en geç 2 saat içerisinde ulaşıyor arızanızın tespitini yerinde yaparak sizleri bilgilendirebiliyoruz. Geniş teknik servis araç filomuz ve uzman ekiplerimizle bizlere hemen ulaşmak isterseniz 0232 262 62 81 numaralı hattımızı arayabilir en yakın Konak Bosch Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Konak Bosch Servisi'nde - Günümüz

2016 yılında yedek parça stoğumuzu genişleterek, Özel Bosch Servisi alanında müşterilerimize kesintisiz ve güvenilir hizmet sunma hedefimize bir adım daha yaklaştık. Orijinal ve kaliteli yedek parçalarla donatılmış olan stoğumuz, ev aletleri ekipmanlarının sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için geniş bir seçenek sunmaktadır. Örneğin yıkama grubunun en önemli üyeleri olan Bosch bulaşık makinelerinde ve çamaşır makinelerinde elektronik kart tamiri boşaltma pompası değişimi buzdolaplarında motor ve kapı yönü değişimi role termik değişimi klimalarda montaj ve söküm işlemleri ile bakım hizmetleri Bosch kombi hata kodu çözümü sirkulasyon pompası değişimi gibi parça ihtiyaçları için Bosch Servisi Konak ekibine ulaşabilir kısa sürede ürününüzün yedek parça fiyatları hakkında Özel Servis istasyonumuzdan bilgi alabilirsiniz. Bulunduğumuz yıl itibariyle, sahadaki operasyonlarımızı yenilik ve teknolojiyle harmanlayarak sürdürmekteyiz. Deneyimli ve uzman kadromuz, son teknolojiyi kullanarak en karmaşık teknik sorunları bile çözme konusunda kararlıdır. Müşterilerimize sağladığımız çözümler, yenilikçi teknolojiyle birleştiğinde sektörde öncü olmamızı sağlıyor. Biz, Konak Bosch Servisi olarak, sektördeki köklü deneyimimizle, kaliteli hizmet anlayışımızla ve müşteri odaklı yaklaşımımızla her zaman yanınızdayız. İhtiyaçlarınız için bize güvenebilir, teknik destek ve çözümlerimizle işletmenizin başarısına bizimle katkıda bulunabilirsiniz. Eğer sizde işinde uzman yıllarını Bosch elektrikli ev aletlerin tamirine vermiş kurumsal bakış açısına sahip bir Özel Servis istasyonundan teknik destek almak istiyorsanız müşteri hizmetleri ekiplerimiz telefonlarınızı bekliyor olacaktır.

Bosch Servisi Konak ve Profesyonel Tamircileri

Konak içerisindeki Bosch ekipmanlarının tamirinde en önemli nokta profesyonel işinde kendini yetiştirmiş tamircilerle çalışmaktır. Tabi süreç içerisindeki sektörel gelişimlerde bu tarz kendini yetiştirmiş kalifiye ustalara ulaşmak gün geçtikçe zorlaşıyor. Bu konuda en başından beri çözüm arayışı içerisinde olan Konak Bosch Servisi işletmemiz yıllardan bu yana kendi ustalarını kendi bünyesinde yetiştiriyor eğitim faaliyetlerini iki ana süreç üzerinde şekillendiriyor. Öncelikle çıraklık döneminde başladığı Özel Servis statüsünde Bosch elektrikli ev aletleri ekipmanlarının tamiri eğitimini atölye merkezlerinde veriyor burada kendi personellerine hangi makinenin hangi parçalardan oluştuğunu en basit haliyle nasıl sökülüp tekrar toplanacağını ve teknik şemalarına nasıl uygun şekilde tamir edilebileceği hakkında kapsamlı bir teknik bilgi sonrasında eğitimin ikinci aşaması olan saha faaliyetleri kapsamında personellerini eğitmeye devam ediyor. Konak içerisinde gelen Bosch Beyaz Eşya Servisi taleplerine cevap vermek adına servise çıkan tamircilerimiz burada ikili müşteri ilişkileri ve yönetimi hakkında bilgi edinip belirli bir süreç boyunca servise çıktığı süreç içerisinde yetişiyor ve daha sonra siz tüketicilere tamir hizmeti verebilmek adına tamamen inovatif ve teknik bilgiyle donatılmış şekilde karşınıza çıkıyor.
Özel Konak Bosch Servisi ile Nasıl İletişime Geçebilirim ?

Konak bölgesinde herhangi bir Bosch buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi klima kombi veya eletkrikli süpürge sahibiyseniz ve evinizde kullandığınız diğer ürünlerle ilgili teknik sorun yaşıyorsanız ve sizlere yardımcı olacak Bosch Servisi arıyorsanız Konak için bizlere 0232 262 62 81 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilir en yakınınızda bulunan Özel Servis ekiplerimizden birini talep edebilirsiniz.

📞

Konak Bosch Servisi

Ev aletleri sektörü oldukça geniş bir sektördür. Konut ve işyerlerinde oldukça fazla kullanılan elektrikli ev aletlerinin genel de müşteri portföyü ev kullanıcıları olmaktadır. Bosch cihazların amacı ev kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak iken ev aletleri cihazların arızalanması durumunda Konak bölgesinde iyi bir tamirci ile iletişime geçmekte büyük bir önem arz etmektedir. Çünkü işletmenize tamir hizmeti alacağınız firma işinde uzman yedek parça tedarikçileriyle her zaman iletişim içinde olan bir firma olmalı aynı zamanda kendisine Konak içerisinde tamir ve bakım işlemleri için başvuran müşterilerine her koşulda kaliteli ve sizlerin istekleri doğrultusunda hizmet veren bir firma olacak şekilde şekillenmelidir. Bizler de bunun için bizlere Bosch Servisi Konak ekiplerimizle iletişime geçmeden önce aklınıza takılan birkaç soruya yanıt vermek için web sayfamızın bu kısmına yer verdik. Dilerseniz buradan aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir daha fazla soru talep şikayet ve öneri için 0232 262 62 81 numaralı telefon hattımızı arayarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Konak Bosch Servisi

Konak bölgesinde elektrikli ev aletleri Bosch cihazları üzerinde kaç yıllık deneyiminiz var?

1982 yılından bu yana Konak içerisinde hem elektrikli ev aletleri sektöründe hem de endüstriyel mutfak ekipmanları sektöründe Özel Servis hizmeti yürütüyoruz. Bu süreç içerisinde birçok kurumsal ve bireysel müşterilere hizmet sağlamış müşteri portföyümüzü 40 yılı aşkın bir süredir memnun müşteri çerçevemizle genişleterek 40 yıla yakındır Konak bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Hangi tür Bosch ev aletleri ekipmanlarına hizmet veriyorsunuz?

Konak içi faaliyetlerimizin tümünde "Özel Servis" statüsünde hizmet vermemizden ötürü ev aletleri Bosch ekipmanlarında sadece garantisi bitmiş ekipmanlarda teknik servis hizmeti sunuyoruz. Tek kıstasımız bu olup bunun haricindeki tüm marka ve model ürün gruplarında Özel Servis istasyonumuzdan teknik destek alabilirsiniz.

Özel Konak Bosch Servisi telefon numarası nedir ?

Bosch Servisi Konak teknik ekipleri iletişim numarası 0232 262 62 81 aracılığıyla haftanın 7 günü 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.

Konak Bosch Servisi Neden Tercih Edilmeli ?

Son olarak firmamızı neden tercih etmemiz açısından bir açıklama yapma gereği duyduk. Öncelikle tamir alanında ekipman atölye ve teknik servis araç sayısından daha önemli olan unsurlar vardır. Bu unsurların en başında ise deneyim gelmektedir. Bir teknisyenin veya bir firmanın sektörde kaç müşteriye hizmet verdiği kaç tane cihazı onardığı , sunduğu hizmetin kalitesiyle doğru orantı gösterecektir. Özel Konak Bosch Servisi ise 40 yılı aşkın Konak içerisindeki sunduğu hizmetlerle deneyimini ve tecrübesini sahada kanıtlamış bu edindiği bilgi ve birikimi yeni teknisyenlerine aktararak usta çırak hiyerarşisi içerisinde sahadaki faaliyetlerini şekillendirmiştir. Böylelikle sahada sadece belirli unsurlarla sınırlı kalmamış bu unsurların en önemlisi olan deneyimle her zaman ev kullanıcıları restoran kafe otel ve catering şirketleri sahipleri tarafından tercih edilen öncelikli firmalar arasındaki yerini almıştır. Böylelikle deneyimi alanında uzman personellerinin saha faaliyetleriyle harmanlamış ve günümüze kadar bu sektörde çizgisini bozmadan süregelen tamir onarım bakım alanındaki faaliyetlerini başarıyla sürdürmüştür.

İletişim : 0232 262 62 81

Konak Bosch Servisi | Tamiri Yapılan Ürünler

Aşağıdaki kutucuklarda yer alan bilgiler ışığında Bosch markalı hizmetverdiğimiz ürünler kapsamında bilgi alabilir tamir işlemlerimiz hakkındaki tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. İsterseniz ürününüzü seçebilir telefon numaramız olan 0232 262 62 81 hattımızı arayarak Konak Bosch Servisi talep edebilirsiniz.

 • Konak
  Bosch Buzdolabı Tamircisi
 • Bosch Buzdolabı Motor Değişimi
 • Gaz Sarjı
 • Fan Motoru Değişimi
 • Soğutmama Sorununa Çözüm
 • Sesli Çalışması
 • Konak içerisinde garantisi sona eren Bosch ürünler için geçerlidir.
 • 0232 262 62 81
 • Konak
  Bosch Çamaşır Makinesi Tamircisi
 • Bosch Rulman Değişimi
 • Bosch Pompa Motoru Değişimi
 • Anakart - Elektronik Kart Tamiri
 • Bosch Motor Değişimi
 • Kazan Dönmüyor Çözümü
 • Konak içerisinde garantisi sona eren Bosch ürünler için geçerlidir.
 • 0232 262 62 81
 • Konak
  Bosch Klima Tamircisi
 • Bosch Klima Bakımı
 • Bosch Klima Montajı
 • Bosch Klima Sökümü
 • Gaz Dolumu
 • Bosch Klima Arıza Tespiti
 • Konak içerisinde garantisi sona eren Bosch ürünler için geçerlidir.
 • 0232 262 62 81

Konak Bosch Servisi | Blog

Aşağıda yer alan platformdan Konak bölgesindeki ev aletleri markası olan Bosch Servisi faaliyetlerimiz esnasında yazdığımız güncel blog yazılarına ulaşabilir servis organizasyonumuz, çeşitli cihazlarda edindiğimiz teknik birikimler ve arızaların çözümleri ile avantajlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Konak Bosch Servisi

Konak Bölgesinde Şeffaf Çözümlerle Bosch Servisi

Teknik işlerde özellikle tamir konusunda müşteriyi bilgilendirmek oldukça önemlidir. Burada siz değerli işletme sahiplerini tamir esnasında bilgilendirilecek hususlar ise Özel Servisimiz tarafından özenle tarafınıza bildirilmektedir. Öncelikle yedek parça temininde ve değişiminde bizler her zaman orijinal yedek parça kullanımına özen gösteriyoruz ve bu konuda her zaman sizleri Konak içerisindeki Bosch Servisi ihtiyaçlarınızda bilgilendiriyoruz. Aynı zamanda ürününüz ister Bosch buzdolabı bulaşık makinesi setüstü ocak ankastre set klima kombi fark etmeksizin tamir süresini yedek parça bekleme süresini ve ne zaman çalışır teslim edileceği gibi tarihler hakkında tarafınıza bilgi geçiyor böylelikle sizlerde işletmenizdeki çalışma düzeninizi bu şekilde ayarlayabilmeniz adına çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Bugüne kadar ki tüm hizmetlerimizde en uygun fiyat seçenekleri ile Bosch Teknik Servisi hizmeti sunmayı hedefledik. Bu hedef doğrultusunda sizleri sürpriz fiyatlarla karşı karşıya bırakmıyor elimizden geldiğince en uygun fiyat ve kalite çatısı altında şeffaf bir şekilde sektördeki tamir ve bakım faaliyetlerimizi Konak bölgesinde devam ediyoruz.

Konak Beyaz Eşya Klima Servisi

Alanında Uzman Bosch Tamircileri

Servis istasyonumuzda yer alan her personel kendi bünyemizde usta – çırak hiyerarşisi içerisinde yetişmiştir.

Üstelik her personelimiz soğutma grubunda ve yıkama grubundaki tüm cihazlarda sertifikalı ve en az 10 yıllık deneyimli kalifiye elemanlardır.