İzmir Buz Makinesi Tamir Servisi - İletişim ve Randevu Alma

📞 İzmir Buz Makinesi Tamircisi Telefonu : 0232 374 47 76
💳 Servisimizde Geçerli Kredi Kartları : Troy Visa Mastercard Maestro American Express
🕤 İzmir Buz Makinesi Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
💬 İzmir Buz Makinesi Tamircisi Yorumu : ★★★★☆ 4.6 (✅ 256 Değerlendirme)
⌛ İzmir Buz Makinesi Servis Yanıtlama Süresi : 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi : 27.12.2023

İzmir Buz Makinesi Tamircisi: Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

İyi bir teknik servisin ölçütü müşterilerine sağladığı avantaj ve verdiği güven ile ölçülür. Bu kapsamda 36 yılı aşkın bir süredir İzmir içerisindeki buz makinesi tamiri faaliyetlerini bu ilke çerçevesinde sürdüren servis istasyonumuz aşağıdaki esaslar neticesinde vizyon ve misyonlarını şekillendirmektedir.

1 Yıl Garantili Hizmet

İzmir Buz Makinesi Tamircisi olarak değiştirilen ve tamiri yapılan tüm parçalar tarafımızca 1 yıl garantilidir.

Randevulu Buz Makinesi Tamircisi

Buz Makinenizin tamirinde İzmir şubemiz siz değerli müşterilerimize talep ettiğiniz iki saat aralığında randevulu teknik servis hizmeti sunmaktadır.

"Mesai saatlerimiz dahilinde" Teknik Destek

Geniş çalışma saatlerimiz sayesinde İzmir Buz Makinesi Servisi her daim yanınızda! Sizde gün içinde bizlere ulaşın İzmir içerisinde nerede olursanız olun aynı gün fırınınızı tamir ettirme olanağını yakalayın!

İzmir ve Ekonomik Fiyatlar

Buz Makinesi Tamircisi İzmir ofisi fiyatlandırmasında her zaman kalite ve uygun fiyatı tek çatı altında birleştirerek ilerlemektedir.

Profesyonel Buz Makinesi Tamircisi

İzmir Buz Makinesi Servisi tamamen işinin uzmanı ustalardan ve teknisyenlerden oluşan bir servis istasyonudur. Her biri en az kendi alanında 10 yıl deneyimli teknisyenlerden oluşmaktadır.

Geniş İzmir Buz Makinesi Servis Ağı

Buz Makinesi Tamircisi İzmir şubesi geniş servis ağı sayesinde yerel konumunuzda nerede olursanız olun en geç iki saat aralığında kapınıza kadar gelmekte yerinde buz makinenizin arızasını gidererek teknik sorununuzu çözüme kavuşturmaktadır.

İzmir Buz Makinesi Servisi

Yiyecekleri mükemmel lezzetle pişirmenin anahtarı olan buz makineleri bugün İzmir bölgesinde birçok ticari işletme tarafından kullanılmaktadır. Modern ve verimli enerji tüketimleriyle öne çıkan buz makinelerinin en temel özelliği içerisinde bulunan suyun bir tesisat yardımıyla belirli bir alana pompalanması ile işlem başlar. Bu su daha sonra bir dizi bobin veya plakalar tarafından dolaştırılarak soğutulur. Kısa sürede birçok şekilde buz oluşturan buz makineleri çok arıza yapan cihazlar olmasa da kullanım oranına göre ve çeşitli sebeplerden ötürü arızalanabilirler. Bu durumda İzmir Buz Makinesi Tamircisi olarak bizler her türlü teknik ihtiyaçlarınızı yerel bölgenizde karşılamak üzere kurulduk. Peki bu alanda ne gibi hizmetler veriyoruz ve ne kadar sürelik bir deneyime sahibiz ?

Özel Beyaz Eşya Servisi

İzmir bölgesinde Buz Makinesi tamiride kaç yıllık deneyiminiz var?

1982 yılından bu yana İzmir içerisinde hem endüstriyel mutfak sektöründe hem de buz makinesinin tamirinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bu süreç içerisinde birçok kurumsal ve bireysel müşterilere hizmet sağlamış müşteri portföyümüzü 40 yılı aşkın bir süredir memnun müşteri çerçevemizle genişleterek 40 yıla yakındır İzmir bölgesinde buz makinesi tamir etmeye devam ediyoruz.

Hangi tür Buz Makinesi ekipmanlarına hizmet veriyorsunuz?

İzmir içi faaliyetlerimizin tümünde "Özel Servis" statüsünde hizmet vermemizden ötürü Buz Makinesi ekipmanlarında sadece garantisi bitmiş ekipmanlarda teknik servis hizmeti sunuyoruz. Tek kıstasımız bu olup bunun haricindeki tüm marka ve model ürün gruplarında servis istasyonumuzdan teknik destek alabilirsiniz.

İzmir Buz Makinesi Tamircisi telefon numarası nedir ?

Buz Makinesi Servisi İzmir teknik ekiplerine iletişim numarası 0232 374 47 76 aracılığıyla haftanın 7 günü 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.

İzmir Buz Makinesi Servisleri

Aşağıdaki butonlar İzmir bölgesinde garantisi biten Buz Makinesi ürünleriniz için Özel Servis hizmeti verdiğimiz bölgeleri size listelemektedir.Değerli müşterilerimiz sizde İzmir’in herhangi bir ilçesinde yer alıyorsanız ve Buz Makinesi Servisi hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız kendi ilçenizin yer aldığı butona tıklayabilir ilgili telefon numarasını arayarak size en yakın teknik servisi talep edebilirsiniz.

Bornova Karşıyaka Alsancak Çeşme Urla Güzelbahçe Seferihisar Foça Bayraklı Konak Buca Balçova Çiğli Gaziemir Karaburun Karabağlar Kemalpaşa Narlıdere Menderes Selçuk Alaçatı Gümüşpala Gümüldür Harmandalı Üçkuyular Alaybey Şemikler Ulucak Ulukent Balıklıova Yamanlar Sasalı Üçyol Şirinyer Özdere Altındağ Mavişehir Pınarbaşı Aliağa Menemen Torbalı

İzmir Buz Makinesi Tamircisi Neden Tercih Edilmeli ?

Çeşitli endüstriyel alanlarda soğutma gereksinimlerini karşılamak amacıyla üretilen ve bugün İzmir bölgesinde birçok restoran kafe otel ve çeşitli gıda işletmelerine kullanılan buz makineleri ürünlerinizi taze tutmak da aynı zamanda daha iyi sunumlar yapabilmenize olanak sağlayarak içerisinde bulunan mekanik parçaların bütünsel bir şekilde çalışmasıyla “buz küpü, buz parçası, buz yaprağı” üreten bir cihazdır. Gıda endüstrisinde şeflerin mutfağında oldukça önemli bir yere sahip olan bir bu ürün maalesef bazı zamanlar mekanik veya elektronik parçalarda meydana gelen hasar nedeniyle arızalanabilmektedir. Bazı arızalar basit arızalar olabileceği gibi bazı arızalar oldukça ciddi olup buz makinesinin tüm çalışma fonksiyonlarını durdurabilecek hale getirebilir. İzmir Buz Makinesi Tamircisi ekipleri ise uzman kadrosu ve bugüne kadar tamir ettiği birçok buz makinesinde kazandığı uzmanlığıyla sektörün bilinen ve tanınan servis ekipleri arasındadır.

1982 yılından bu yana bu sektörde olmanın verdiği özgüvenle birçok kurumsal müşteriye günümüzde İzmir ve çevresinde teknik destek sunmaya devam etmekte tüm buz makinelerinde geniş yedek parça stoğu sayesinde işletmelerinde veya mutfaklarında buz makinesi kullanan müşterilerin teknik sorunlarını aynı gün çözüme kavuşturmaktadır.Sizlerde Buz Makinesi Tamircisi İzmir şubesiyle iletişime geçmek isterseniz 0232 374 47 76 numaralı telefon hattımız üzerinden çalışma arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

İzmir Buz Makinesi Servisi: Ekonomik Fiyatlar ve Garanti!

Günümüzde İzmir bölgesinde buz makinesinin birçok işletme ve şefin mutfağında kullanıldığını daha önce söylemiştik. Bu cihazların kullanım oranın yaygın olduğu kadar sizlere teknik destek sunabilecek firma sayısı da özellikle endüstriyel mutfak ekipmanlarının tamirinde her geçen gün artmaktadır. Bu her ne kadar sektör için umut verici gözükse de maalesef aynı sayıda kullanıcılara hatalı yanlış bilgi veren teknik servis sayısı da her geçen gün artmaktadır. Çünkü İzmir bölgesinde endüstriyel mutfak ekipmanlarının tamiri yıllar boyunca biriken ve her cihaz tamirinde yeni bir teknik bilgi öğrenebilecek bir birikim ister. Özellikle teknik anlamda buz makinesi de tam bahsettiğimiz şekilde karmaşık bir cihazdır. Bu nedenle buz makinelerinin tamirinde işini gerçekten iyi bilen teknisyen ve ustalarla çalışmak oldukça önemli bir unsurdur. Örneğin İzmir Buz Makinesi Tamircisi ekiplerimizin her biri en az kendi alanında 10 ile 15 yıl arasında deneyim sahibidir. Üstelik bu deneyimlerini sertifika ile kanıtlamış çeşitli teknik eğitimlerden ve müşteri ilişkileri yönetimi açısından bilgilendirilmiş teknisyen ve ustalardır. Bu nedenle firma olarak bizler bu alanda son zamanlarda değil 37 yılı aşkın bir süre biriken deneyimle hizmet veren bir servis istasyonu olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Peki sadece deneyim başarılı bir teknik servis anlamına gelir mi ? Ya da tüketicilerin karşısına sadece deneyim ile çıkılabilir mi ? Bu soruya yanıtımız tabi ki de hayır olacaktır. Çünkü özellikle siz işletme sahipleri için ticari hayatta fiyatların oldukça önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle tamir bakım kurulum montaj söküm işlemlerinde bütçe dostu fiyatlarla hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Bunun için yedek parça stoklarımızı önceden tamamlıyor yıl boyunca İzmir içerisinde geçerli yedek parçalarda %25 indirimli fiyatlarla teknik destek sunuyoruz. Buz Makinesi Servisi İzmir ekipleri aynı zamanda indirimli fiyatlarla hizmet vermenin yanı sıra tamirini başarıyla tamamladığı tüm buz makinelerinde 1 yıl boyunca ücretsiz teknik destek sunuyor. Olası bir tekrar arıza durumunda servis ekiplerimiz herhangi bir servis ücreti veya tamir ücreti almadan teknik sorunlarınızı çözüme kavuşturuyor.

Sonuç

Buz Makinesi Tamircisi İzmir şubesi deneyimli çalışanları donanımlı 5’i aşkın teknik servis aracı 400 m²’ye varan yedek parça deposuyla yerel bölgenizde var olan tüm restoran kafe otel market pub bar ve diğer işletmelerin endüstriyel mutfak ürünlerinden biri olan buz makinelerine teknik çözümler sunmaktadır. Eğer sizde işinde niteliği itibariyle kaliteli profesyonel bakış açısına sahip müşteri memnuniyetini önemseyen bir firma ile çalışmak istiyorsanız İzmir Buz Makinesi Servis hizmeti için 0232 374 47 76 numaralı müşteri danışma hattımızı arayabilir cihazınız için teknik servis randevusu oluşturarak işletmenize servis ekiplerimizi davet edebilirsiniz.

İzmir | Hizmet Verilen Buz Makinesi Markaları

Aşağıdaki markalara Özel Servis hizmeti verilmektedir.
 • İzmir İnoksan Buz Makinesi Servisi
 • İzmir Frozy Buz Makinesi Servisi
 • İzmir İcetech Buz Makinesi Servisi
 • İzmir Kastel Buz Makinesi Servisi
 • İzmir Brema Buz Makinesi Servisi
 • İzmir Simag Buz Makinesi Servisi
 • İzmir Vosco Buz Makinesi Servisi
 • İzmir Zanussi Buz Makinesi Servisi
 • İzmir Öztiryakiler Buz Makinesi Servisi
 • İzmir Hoshizaki Buz Makinesi Servisi
 • İzmir Empero Buz Makinesi Servisi
 • İzmir Kiwi Buz Makinesi Servisi
 • İzmir Electrolux Buz Makinesi Servisi
 • İzmir Caso Buz Makinesi Servisi
 • İzmir Scotsman Buz Makinesi Servisi
 • İzmir Master Frost Buz Makinesi Servisi
 • İzmir Manitowoc Buz Makinesi Servisi
 • İzmir Uğur Buz Makinesi Servisi
 • İzmir By Kitchen Buz Makinesi Servisi
 • İzmir Bar Line Buz Makinesi Servisi
 • İzmir Epinox Buz Makinesi Servisi
 • İzmir Ateş Buz Makinesi Servisi
 • İzmir Nowicki Buz Makinesi Servisi
 • İzmir Castelmac Buz Makinesi Servisi

İzmir Buz Makinesi Tamircisi | Blog

Aşağıda yer alan platformdan İzmir bölgesindeki Buz Makinesi Tamir Servisi faaliyetlerimiz esnasında yazdığımız güncel blog yazılarına ulaşabilir servis organizasyonumuz, çeşitli cihazlarda edindiğimiz teknik birikimler ve arızaların çözümleri ile avantajlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bornova Beyaz Eşya Klima Servisi

İzmir Bölgesinde Şeffaf Çözümlerle Buz Makinesi Tamircisi

Teknik işlerde müşteriye şeffaf olmak oldukça önemlidir. 40 yıldır bu sektörde olan işverenlerimiz tarafından bizlere öğretilen ilk öğretilerden biri olan şeffaflığı bugün İzmir içerisindeki faaliyetlerimizde elimizden geldiğince uygulamaya çalışıyor ve müşterilerimize yedek parça fiyatları buz makinelerinin tamir süresi arıza sebebi gibi tüm süreçlerde en nitelikli ve detaylı bilgi paylaşımını yapmaya özen gösteriyoruz. Böylelikle teknik kabiliyetlerini şeffaflıkla harmanlayan Buz Makinesi Tamircisi İzmir şubesi bu alanda kazandığı bilgi ve birikimle sizlere hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Üstelik her personelimiz tüm buz makinesi çeşitlerinde sertifikalı ve en az 10 yıllık deneyimli kalifiye elemanlardır.