İzmir Endüstriyel & Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Tamir Servisi - İletişim

📞 İzmir Endüstriyel Çamaşır Makinesi Tamircisi Telefonu : 0232 374 47 76
💳 Servisimizde Geçerli Kredi Kartları : Troy Visa Mastercard Maestro American Express
🕤 İzmir Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
💬 İzmir Endüsriyel Çamaşır Makinesi Servisi Yorumu : ★★★★☆ 4.6 (✅ 256 Değerlendirme)
⌛ İzmir Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Tamircisi Servis Süresi : 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi : 28.01.2024

İzmir Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi

Endüstriyel çamaşır makineleri yüksek ve hızlı yıkama kapasiteleri sayesinde bugün İzmir bölgesinde birçok saygın işletme tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Gün geçtikçe inovasyon odaklı fabrikalarda üretimi artan sanayi tipi çamaşır makinelerinin kullanımı da aynı oranda artmakta ve arızalanmaları durumunda işletmelerin servis ihtiyacı doğmaktadır. Yıllardır endüstriyel sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz ise tüm marka ve modellerin garantisi bitmiş endüstriyel çamaşır makinelerine servis hizmeti sağlamakta yerinde tamir etmektedir. Birçok avantajlarla siz değerli işletme yöneticilerine hizmet veren ve diğer firmalardan açık ara teknik servis organizasyonun kalitesiyle ayrılan İzmir servisimizin çeşitli avantajlarını incelemek isterseniz aşağıya göz atabilirsiniz.

1 Yıl Garantili Hizmet

İzmir Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Tamircisi olarak değiştirilen ve tamiri yapılan tüm parçalar tarafımızca 1 yıl garantilidir.

Randevulu Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Tamircisi

Endüstriyel çamaşır makinesinin tamirinde İzmir şubemiz siz değerli müşterilerimize talep ettiğiniz iki saat aralığında randevulu teknik servis hizmeti sunmaktadır.

"Mesai Saatlerimiz Dahilinde" Teknik Destek

Geniş çalışma saatlerimiz sayesinde İzmir Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Servisi her daim yanınızda! Sizde gün içinde bizlere ulaşın İzmir içerisinde nerede olursanız olun aynı gün fırınınızı tamir ettirme olanağını yakalayın!

İzmir ve Ekonomik Fiyatlar

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi İzmir ofisi fiyatlandırmasında her zaman kalite ve uygun fiyatı tek çatı altında birleştirerek ilerlemektedir.

Profesyonel Endüstriyel Çamaşır Makinesi Tamircisi

İzmir Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Servisi tamamen işinin uzmanı ustalardan ve teknisyenlerden oluşan bir servis istasyonudur. Her biri en az kendi alanında 10 yıl deneyimli teknisyenlerden oluşmaktadır.

Geniş İzmir Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Servis Ağı

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Tamircisi İzmir şubesi geniş servis ağı sayesinde yerel konumunuzda nerede olursanız olun en geç iki saat aralığında kapınıza kadar gelmekte yerinde endüstriyel çamaşır makinenizin arızasını gidererek teknik sorununuzu çözüme kavuşturmaktadır.

İzmir Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Servisi Hizmeti | 0232 374 47 76

Endüstriyel çamaşır makineleri bugün birçok firma aracılığıyla üretilmekte ve İzmir bölgesi de dahil olmak üzere dünya çapında birçok kuru temizleme tesisler oteller hastaneler okul yurtları ve üniversite yurtlarında kullanılmaktadırlar. Bu makinelerin sağladığı kolaylıkların en başında yüksek kapasite ile kısa sürede yıkama özellikleri gelmektedir. Çünkü otel veya daha büyük işletmelerde bireysel kullanıma sunulan çamaşır makineleri hem hijyen açısından hem de kullanım açısından yetersiz kalmaktadır. İzmir Endüstriyel Çamaşır Makinesi Tamircisi ismiyle öne çıkan işletmemizse yıllardır İzmir gibi yoğun nüfusa sahip ilçelerde birçok işletmenin sanayi tipi çamaşır makinesini kullandığını bilerek çıktığı bu yolda bu işletmelerin teknik sorunlarına çözüm bulabilmek amacıyla yıllar önce yerel bölgesinde kurulmuştur. Bugüne kadar birçok kurumsal firmaya teknik servis hizmeti sunmuş firmamız sektöründe bu alanda en eski firmalardan biridir. Bünyesinde bulunan 6 adet teknik servis aracıyla tüm şehre aynı gün içerisinde hizmet veren İzmir Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Servisi ekiplerimiz bugün çamaşır makinenizde meydana gelen su boşaltmama problemleri tamburun dönmemesini veya termostattan kaynaklana ısı problemlerini otomasyon ya da programlanmasından ötürü çalışmaması gibi sıklıkla meydana gelen çok ciddi arızaları aynı gün içerisinde onarabilmektedir. Endüstriyel alanında her zaman hızlı bir şekilde teknik sorunları çözüme kavuşturma anlayışında olan servisimiz sanayi tipi çamaşır makinelerinin arızalanması durumunda işletmenizde meydana gelen aksaklıkları ön görmekte bunun için her zaman maksimum iki saat aralığında servis hizmetini siz değerli tüketicilerimize ulaştırmaktadır.

Modüler bir şekilde teknik servis organizasyonunu İzmir ve çevre bölgelerinde kurmuş olan işletmemiz, yıllar önce misyon ve vizyonlarında belirlediği müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Bu mantalite sayesinde kendi sektörünün en büyük servislerinden biri olmayı başaran şirket sebatla ilerlediği bu yolda İzmir Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi hizmetlerinde 1 yıl garantili teknik servis süreci yürütmüş böylece hem siz değerli tüketicilerin gözünde güven kazanmış hem de müşteri portföyünü kurulduğu ilk günden bugüne %36 arttırarak her geçen gün servis ağını ve müşteri portföyünü geliştirmiştir. Tabi gelişim aşamalarını sadece müşteri portföyüyle sınırlı tutmamış 24 senedir faaliyet gösterdiği bu sektöre süreç içerisinde birçok nitelikli teknik personel kazandırmıştır. Sanayi tipi çamaşır makinesi tamirinde her biri firmasının yüzü niteliğinde olan çalışanlarını, usta – çırak hiyerarşisi içerisinde kendi bünyesinde yetiştiren Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Tamircisi İzmir adeta bir teknik okul edasıyla çalışmalarını devam ettirmiş aynı zamanda personellerini müşteri ilişkileri ve yönetimi, cihazların üretim aşaması ve teknik şemaları gibi konularda bilgilendirmiştir. Böylece sahada en kaliteli teknik servis hizmetini en uygun fiyatlar çerçevesinde verme olanağı yakalayarak İzmir bölgesindeki çalışmalarını günümüze kadar devam ettirmiştir.

Eğer sizde İzmir bölgesinde endüstriyel veya sanayi tipi çamaşır makinesi kullanan bir işletme sahibiyseniz ve bu ürünlerde tamir bakım montaj ve söküm alanlarında uzmanlık kazanmış bir servise ulaşmak istiyorsanız 0232 374 47 76 numaralı telefon hattımızı arayabilir %20’ye varan indirimli fiyatlarımızla teknik destek alabilirsiniz.

İzmir Endüstriyel Çamaşır Makinesi Tamircisi | Sık Sorulan Sorular

Sanayi tipi çamaşır makineleri İzmir bölgesinde bugün birçok yerde kullanılmaktadır. Tabi bu kullanımlar sonucu dönem içerisinde endüstriyel çamaşır makinelere dair servis ihtiyacı gün geçtikçe artmaktadır. Sizlerin burada tüketici olarak Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi tercih ederken bazı unsurlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Örneğin ilgili firmanın kaç yıllık deneyiminin olduğu tamir alanında servis ağının İzmir içerisinde ne kadar geniş olduğunu yedek parça yelpazesini ve daha birçok unsuru hakkında bilgi sahibi olmanız hem sanayi tipi çamaşır makinenizin ürününüzün daha iyi tamir olması açısından hem de ürününüzün en iyi şekilde tamir olması açısından önem arz edecektir. Bizler aşağıda yer alan platformda servisimizi tercih etmeden önce merak ettiğiniz hususlar hakkında bilgi sunuyoruz. Daha detaylı bilgi için aşağıya göz atabilirsiniz.

Özel Beyaz Eşya Servisi

İzmir bölgesinde sanayi tipi çamaşır makinesi tamirinde kaç yıllık deneyiminiz var?

24 yıldan bu yana İzmir içerisinde hem endüstriyel çamaşır makinelerin tamirinde hem de endüstriyel kurutma makinelerinin sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bu süreç içerisinde birçok sanayi tipi çamaşır makinesine teknik servis hizmeti sağlamış müşteri portföyümüzü 40 yılı aşkın bir süredir memnun müşteri çerçevemizle genişleterek 20 yıla yakındır İzmir bölgesinde endüstriyel çamaşır makinesi tamir etmeye devam ediyoruz.

Hangi tür endüstriyel çamaşır makinelerine hizmet veriyorsunuz?

İzmir içi faaliyetlerimizin tümünde "Özel Servis" statüsünde hizmet vermemizden ötürü sanayi tipi çamaşır makinelerinde sadece garantisi bitmiş ekipmanlarda teknik servis hizmeti sunuyoruz. Tek kıstasımız bu olup bunun haricindeki tüm marka ve model ürün gruplarında servis istasyonumuzdan teknik destek alabilirsiniz.

İzmir Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Tamircisi telefon numarası nedir ?

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Tamir Servisi İzmir teknik ekiplerine iletişim numarası 0232 374 47 76 aracılığıyla haftanın 7 günü 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.

İzmir | Hizmet Verilen Endüstriyel Çamaşır Makinesi Markaları

Aşağıdaki markalara Özel Servis hizmeti verilmektedir.
 • İzmir Tolkar Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Servisi
 • İzmir May Makina Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi
 • İzmir Electrolux Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi
 • İzmir Fagor Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi
 • İzmir Tolon Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi
 • İzmir Primus Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi
 • İzmir Permak Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi
 • İzmir Böwe Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi
 • İzmir Dewelli Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi
 • İzmir Universal Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi
 • İzmir American Dryer Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi
 • İzmir Schulthess Maschinen Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi
 • İzmir İmesa Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi
 • İzmir Lavamac Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi
 • İzmir Girbau Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi
 • İzmir Kromlüks Endüstriyel Çamaşır Makinesi Tamir Servisi

İzmir Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Servisleri

Aşağıdaki butonlar İzmir bölgesinde garantisi biten endüstriyel çamaşır makineleriniz için Özel Servis hizmeti verdiğimiz bölgeleri size listelemektedir.Değerli müşterilerimiz sizde İzmir’in herhangi bir ilçesinde yer alıyorsanız ve Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız kendi ilçenizin yer aldığı butona tıklayabilir ilgili telefon numarasını arayarak size en yakın teknik servisi talep edebilirsiniz.

Bornova Karşıyaka Alsancak Çeşme Urla Güzelbahçe Seferihisar Foça Bayraklı Konak Buca Balçova Çiğli Gaziemir Karaburun Karabağlar Kemalpaşa Narlıdere Menderes Selçuk Alaçatı Gümüşpala Gümüldür Harmandalı Üçkuyular Alaybey Şemikler Ulucak Ulukent Balıklıova Yamanlar Sasalı Üçyol Şirinyer Özdere Altındağ Mavişehir Pınarbaşı Aliağa Menemen Torbalı

İzmir Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Tamircisi | Blog

Aşağıda yer alan platformdan İzmir bölgesindeki Endüstriyel Çamaşır Makinesi Tamir Servisi faaliyetlerimiz esnasında yazdığımız güncel blog yazılarına ulaşabilir servis organizasyonumuz, çeşitli cihazlarda edindiğimiz teknik birikimler ve arızaların çözümleri ile avantajlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İzmir Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi

İzmir Bölgesinde Şeffaf Çözümlerle Endüstriyel Çamaşır Makinesi Tamircisi

Teknik işlerde müşteriye şeffaf olmak oldukça önemlidir. 40 yıldır bu sektörde olan işverenlerimiz tarafından bizlere öğretilen ilk öğretilerden biri olan şeffaflığı bugün İzmir içerisindeki faaliyetlerimizde elimizden geldiğince uygulamaya çalışıyor ve müşterilerimize yedek parça fiyatları, endüstriyel çamaşır makinelerinin tamir süresi arıza sebebi gibi tüm süreçlerde en nitelikli ve detaylı bilgi paylaşımını yapmaya özen gösteriyoruz. Böylelikle teknik kabiliyetlerini şeffaflıkla harmanlayan Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Tamircisi İzmir şubesi bu alanda kazandığı bilgi ve birikimle sizlere hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Üstelik her personelimiz tüm çamaşır makineleri çeşitlerinde sertifikalı ve en az 10 yıllık deneyimli kalifiye elemanlardır.