İzmir Kasap Dolabı Tamir Servisi - İletişim ve Randevu Alma

📞 İzmir Kasap Dolabı Tamircisi Telefonu : 0232 374 47 76
💳 Servisimizde Geçerli Kredi Kartları : Troy Visa Mastercard Maestro American Express
🕤 İzmir Kasap Dolabı Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
💬 İzmir Kasap Dolabı Tamircisi Yorumu : ★★★★☆ 4.6 (✅ 256 Değerlendirme)
⌛ İzmir Kasap Dolabı Servis Yanıtlama Süresi : 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi : 24.01.2023

İzmir Kasap Dolabı Tamircisi: Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

İyi bir teknik servisin ölçütü müşterilerine sağladığı avantaj ve verdiği güven ile ölçülür. Bu kapsamda 36 yılı aşkın bir süredir İzmir içerisindeki kasap dolabı tamiri faaliyetlerini bu ilke çerçevesinde sürdüren servis istasyonumuz aşağıdaki esaslar neticesinde vizyon ve misyonlarını şekillendirmektedir.

1 Yıl Garantili Hizmet

İzmir Kasap Dolabı Tamircisi olarak değiştirilen ve tamiri yapılan tüm parçalar tarafımızca 1 yıl garantilidir.

Randevulu Kasap Dolabı Tamircisi

Kasap dolabınızın tamirinde İzmir şubemiz siz değerli müşterilerimize talep ettiğiniz iki saat aralığında randevulu teknik servis hizmeti sunmaktadır.

"Mesai saatlerimiz dahilinde" Teknik Destek

Geniş çalışma saatlerimiz sayesinde İzmir Kasap Dolabı Servisi her daim yanınızda! Sizde gün içinde bizlere ulaşın İzmir içerisinde nerede olursanız olun aynı gün fırınınızı tamir ettirme olanağını yakalayın!

İzmir ve Ekonomik Fiyatlar

Kasap Dolabı Tamircisi İzmir ofisi fiyatlandırmasında her zaman kalite ve uygun fiyatı tek çatı altında birleştirerek ilerlemektedir.

Profesyonel Kasap Dolabı Tamircisi

İzmir Kasap Dolabı Servisi tamamen işinin uzmanı ustalardan ve teknisyenlerden oluşan bir servis istasyonudur. Her biri en az kendi alanında 10 yıl deneyimli teknisyenlerden oluşmaktadır.

Geniş İzmir Kasap Dolabı Servis Ağı

Kasap Dolabı Tamircisi İzmir şubesi geniş servis ağı sayesinde yerel konumunuzda nerede olursanız olun en geç iki saat aralığında kapınıza kadar gelmekte yerinde kasap dolabınızın arızasını gidererek teknik sorununuzu çözüme kavuşturmaktadır.

İzmir Kasap Dolabı Tamircisi Neden Tercih Edilmeli ?

Günümüzde İzmir bölgesinde birçok kasap işletmesi bulunmaktadır. Gündelik hayat içerisinde insanların et ihtiyacını karşılayan bu işletmelerin önemli yardımcıları arasında kasaplar için özel tasarlanmış buzdolapları yer almaktadır. Bu buzdolapları kesimden gelen hayvanların etlerini belirli sıcaklık aralıklarında tutarak taze kalmalarını sağlamaktadır. Şüphesiz müşterilerine taze et sunmak bir kasap işletmesi için oldukça önemli bir unsurdur. Çünkü sürüme ne kadar kaliteli et verirseniz o kadar müşteriler tarafından bir sonraki et ihtiyaçlarında tercih sebebi olacaksınızdır. Bu nedenlerden ötürü bir kasap için etlerini saklayabileceği bir buzdolabı oldukça önemlidir. Nitekim bu İzmir bölgesinde bulunan kasaplar için de böyledir. Peki kasapların buzdolabında arıza meydana gelirse bu durumda siz değerli esnaf tüketicilerimiz nasıl bir yol izlemelidir?

Öncelikle kasap dolaplarında meydana gelen arızalar her zaman basit ölçekli arızalar değillerdir. Bu nedenle dolabınız tamir edilene kadar etlerinizi yedek bir dolabınız varsa veya saklayabileceğiniz bir alan varsa hem bütçeniz açısından hem de işletmenizin sağlığı açısından oraya taşımanızı öneriyoruz. Daha sonra İzmir Kasap Dolabı Tamircisi arayışına girmeniz gerekecektir. Yoğun bir iş temposunda doğru teknik servise ulaşmak da bir o kadar zor olacaktır. Bu durumda dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Çünkü doğru bir teknik servisten tamir hizmeti almak hem bütçeniz açısından hem de buzdolabınızın tamirinde teknik durum açısından daha faydalı olacaktır. Öncelikle tercih edeceğiniz firma İzmir bölgesinde tanınan bilinen ve yıllardır bu sektörde hizmet vermiş firmalar arasında yer alan firmalardan biri olmalıdır. İkinci olarak teknik personelleri en az 10 yıl deneyimli kişilerden oluşmalıdır ki her türlü kasap dolabı hakkında bilgili olsun ve bu süreç içerisinde termostat arızası rezistans arızası motor arızası role termik değişimi gibi konulara hakimiyet kazansın. Son olarak ise müşteri memnuniyetini önemsemeli bu konuda çalışmalar yapmalıdır. Kasap Dolabı Tamircisi İzmir ekibi olarak bizler de yukarıda saydığımız tüm özelliklere sahip bir servis istasyonu olarak halen faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Yaklaşık 39 senedir İzmir içerisinde faaliyet gösteriyor deneyimli usta ve çıraklarımızı kendi hiyerarşimiz içerisinde yetiştiriyoruz. Üstelik kasap dolaplarında ürün modeli ve türü fark etmeksizin 12 ay boyunca tamir işlemi sonrası ilgili parçalardan ötürü meydana gelen arızalarda ücretsiz teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Kısacası uzmanlığımıza tecrübemize bilgi ve birikimimize inanarak İzmir bölgesindeki tüm kasap dolabı tamir ve servis ihtiyaçlarınızda sizlerin yanınızda oluyoruz. Eğer sizde kasap işletmesi sahibiyseniz ve soğutma grubunun bir parçası olan buzdolabınızda teknik sorun yaşıyorsanız 0232 374 47 76 numaralı telefon hattımızı arayabilir size en yakın noktadaki İzmir Kasap Dolabı Servisi ile iletişime geçerek ürününüzde arıza tespiti yaptırabilirsiniz.

İzmir Kasap Dolabı Servisi

Etleri mükemmel bir şekilde taze tutmayı başaran kasap dolapları bugün İzmir bölgesinde birçok kasap işletmesi tarafından kullanılmaktadır. Modern ve verimli enerji tüketimleriyle öne çıkan kasap makinelerinin en temel özelliği içerisinde bulunan gazı mekanik parçaların arasında dolaştırarak buzdolabının içerisine fan yardımıyla soğuk havayı homojenik bir şekilde dağıtabilmesidir. Mekanik parçaların senkronize bir şekilde çalışmasına olanak sağlayan kasap dolapları bazen kullanım oranına göre veya çeşitli sebeplerden ötürü arızalanabilirler. Bu durumda İzmir Kasap Dolabı Tamircisi olarak bizler her türlü teknik ihtiyaçlarınızı yerel bölgenizde karşılamak üzere kurulduk. Peki bu alanda ne gibi hizmetler veriyoruz ve ne kadar sürelik bir deneyime sahibiz ?

Özel Beyaz Eşya Servisi

İzmir bölgesinde Kasap Dolabı tamiride kaç yıllık deneyiminiz var?

1982 yılından bu yana İzmir içerisinde hem kasap dolaplarının tamirinde hem de endüstriyel mutfak sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bu süreç içerisinde birçok kasaba teknik servis hizmeti sağlamış müşteri portföyümüzü 40 yılı aşkın bir süredir memnun müşteri çerçevemizle genişleterek 40 yıla yakındır İzmir bölgesinde kasap dolabı tamir etmeye devam ediyoruz.

Hangi tür Kasap Dolabı ekipmanlarına hizmet veriyorsunuz?

İzmir içi faaliyetlerimizin tümünde "Özel Servis" statüsünde hizmet vermemizden ötürü Kasap Dolabı ekipmanlarında sadece garantisi bitmiş ekipmanlarda teknik servis hizmeti sunuyoruz. Tek kıstasımız bu olup bunun haricindeki tüm marka ve model ürün gruplarında servis istasyonumuzdan teknik destek alabilirsiniz.

İzmir Kasap Dolabı Tamircisi telefon numarası nedir ?

Kasap Dolabı Tamir Servisi İzmir teknik ekiplerine iletişim numarası 0232 374 47 76 aracılığıyla haftanın 7 günü 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.

İzmir Kasap Dolabı Servisleri

Aşağıdaki butonlar İzmir bölgesinde garantisi biten Kasap Dolabı ürünleriniz için Özel Servis hizmeti verdiğimiz bölgeleri size listelemektedir.Değerli müşterilerimiz sizde İzmir’in herhangi bir ilçesinde yer alıyorsanız ve Kasap Dolabı Servisi hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız kendi ilçenizin yer aldığı butona tıklayabilir ilgili telefon numarasını arayarak size en yakın teknik servisi talep edebilirsiniz.

Bornova Karşıyaka Alsancak Çeşme Urla Güzelbahçe Seferihisar Foça Bayraklı Konak Buca Balçova Çiğli Gaziemir Karaburun Karabağlar Kemalpaşa Narlıdere Menderes Selçuk Alaçatı Gümüşpala Gümüldür Harmandalı Üçkuyular Alaybey Şemikler Ulucak Ulukent Balıklıova Yamanlar Sasalı Üçyol Şirinyer Özdere Altındağ Mavişehir Pınarbaşı Aliağa Menemen Torbalı

İzmir Kasap Dolabı Tamircisi | Blog

Aşağıda yer alan platformdan İzmir bölgesindeki Kasap Dolabı Tamir Servisi faaliyetlerimiz esnasında yazdığımız güncel blog yazılarına ulaşabilir servis organizasyonumuz, çeşitli cihazlarda edindiğimiz teknik birikimler ve arızaların çözümleri ile avantajlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bornova Beyaz Eşya Klima Servisi

İzmir Bölgesinde Şeffaf Çözümlerle Kasap Dolabı Tamircisi

Teknik işlerde müşteriye şeffaf olmak oldukça önemlidir. 40 yıldır bu sektörde olan işverenlerimiz tarafından bizlere öğretilen ilk öğretilerden biri olan şeffaflığı bugün İzmir içerisindeki faaliyetlerimizde elimizden geldiğince uygulamaya çalışıyor ve müşterilerimize yedek parça fiyatları kasap dolaplarının tamir süresi arıza sebebi gibi tüm süreçlerde en nitelikli ve detaylı bilgi paylaşımını yapmaya özen gösteriyoruz. Böylelikle teknik kabiliyetlerini şeffaflıkla harmanlayan Kasap Dolabı Tamircisi İzmir şubesi bu alanda kazandığı bilgi ve birikimle sizlere hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Üstelik her personelimiz tüm kasap dolabı çeşitlerinde sertifikalı ve en az 10 yıllık deneyimli kalifiye elemanlardır.