İzmir Chiller Tamir Servisi - İletişim ve Randevu Alma

📞 İzmir Chiller Tamircisi Telefonu : 0232 374 47 76
💳 Servisimizde Geçerli Kredi Kartları : Troy Visa Mastercard Maestro American Express
🕤 İzmir Chiller Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
💬 İzmir Chiller Tamircisi Yorumu : ★★★★☆ 4.6 (✅ 256 Değerlendirme)
⌛ İzmir Chiller Servis Yanıtlama Süresi : 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi : 25.01.2024

İzmir Chiller Servisi: Mükemmel Soğutma Çözümleri

İyi bir teknik servisin ölçütü müşterilerine sağladığı avantaj ve verdiği güven ile ölçülür. Bu kapsamda 39 yılı aşkın bir süredir İzmir içerisindeki chiller tamiri faaliyetlerini bu ilke çerçevesinde sürdüren servis istasyonumuz aşağıdaki esaslar neticesinde vizyon ve misyonlarını şekillendirmektedir.

1 Yıl Garantili Hizmet

İzmir Chiller Tamircisi olarak değiştirilen ve tamiri yapılan tüm parçalar tarafımızca 1 yıl garantilidir.

Randevulu Chiller Tamircisi

Chiller soğutma grubunuzun tamirinde İzmir şubemiz siz değerli müşterilerimize talep ettiğiniz iki saat aralığında randevulu teknik servis hizmeti sunmaktadır.

"Mesai Saatlerimiz Dahilinde" Teknik Destek

Geniş çalışma saatlerimiz sayesinde İzmir Chiller Servisi her daim yanınızda! Sizde gün içinde bizlere ulaşın İzmir içerisinde nerede olursanız olun aynı gün fırınınızı tamir ettirme olanağını yakalayın!

İzmir ve Ekonomik Fiyatlar

Chiller Servisi İzmir ofisi fiyatlandırmasında her zaman kalite ve uygun fiyatı tek çatı altında birleştirerek ilerlemektedir.

Profesyonel Chiller Tamircisi

İzmir Chiller Servisi tamamen işinin uzmanı ustalardan ve teknisyenlerden oluşan bir servis istasyonudur. Her biri en az kendi alanında 10 yıl deneyimli teknisyenlerden oluşmaktadır.

Geniş İzmir Chiller Servis Ağı

Chiller Tamircisi şubesi geniş servis ağı sayesinde yerel konumunuzda nerede olursanız olun en geç iki saat aralığında kapınıza kadar gelmekte yerinde chiller ürününüzün arızasını gidererek teknik sorununuzu çözüme kavuşturmaktadır.

İzmir Chiller Servisi Hizmeti | 0232 374 47 76

İzmir bölgesinin dinamik ve gelişen yapısı, endüstriyel ve ticari alanlarda güçlü bir soğutma sistemine olan ihtiyacı her geçen gün arttırmaktadır. Çünkü şehrimizde her geçen gün büyük alışveriş merkezlerinin hastanelerinin üniversitelerin ve daha birçok chiller soğutma sistemine ihtiyaç duyan bina sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Artan chiller kullanımı sonucu bu makinelerde meydana gelen arızalar da İzmir Chiller Servisi ihtiyacı doğmakta bu ihtiyaca uygun olarak faaliyet gösteren işletmemiz ise deneyimli kadrosu ve modern teknoloji ile donatılmış alt yapısıyla İzmir bölgesinde müşterilerine yüksek kaliteli chiller tamiri hizmeti sunmaktadır.

Bugüne kadar chiller soğutma grubunda kazandığı deneyim ve birikim ile sektörde 39 yılını devirmiş İzmir servisimiz uzman chiller ustaları eşliğinde cihazlarınızı tamir etmekte aynı zamanda bakım ve yedek parça faaliyetlerini yerine getirmektedir. Kaliteli teknik servis hizmetinin en önemli unsurlarından biri olan uzman ustalarını sürekli olarak eğitimlerle destekleyen ve sektördeki yenilikleri yakından takip eden Chiller Tamircisi İzmir ekiplerimiz bu sayede ürün modeli ve çeşidi fark etmeksizin tüm chiller modellerinde en son teknoloji ile uyumlu olacak şekilde çözümler üretebilmektedir. Chiller soğutma grupları yapıları gereği kompleksli oldukça karmaşık mekanik parçaların senkronize halde çalışmasıyla soğutma görevlerini yerine getirirler. Bu nedenle chiller arıza çözümünde bu alanda uzman kişilerle çalışmak hem bütçenizin sağlığı açısından hem de cihazınızın teknik sağlığı açısından oldukça önemlidir. Refrigerant kaybı, kompresör problemleri su akış problemleri elektriksel problemler vana arızaları sensör problemleri ve daha birçok teknik sorunda İzmir Chiller Tamircisi olarak 1 yıl boyunca garantili servis hizmetimizle sizlerin yanınızdayız. Geniş servis ağımız ve donanımlı teknik servis araçlarımız sayesinde İzmir içerisinde nerede olursanız olun gün içerisinde en fazla 2 saat aralığında chiller makinenizin arıza tespiti ve yerinde onarım işlemlerini yaptırabilir ofisimiz aracılığıyla Chiller ürününüz için yedek parça talebinde bulunabilirsiniz. Çevre dostu yaklaşımlarıyla sahadaki organizasyonlarını devam ettiren çevre dostu soğutma sistemlerinde hizmet veren İzmir Chiller Servisi enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik ilkelerini benimseyerek çalışmalarını devam ettirmekte bu sayede, sadece müşteri ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp aynı zamanda çevreye duyarlı bir şekilde tamir ve bakım faaliyetlerini yerine getirmektedir.

Sonuç olarak Chiller Servisi İzmir ekibi olarak yerel bölgenizde tamir bakım montaj ve kurulum işlemlerinde müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veriyor her geçen müşteri portföyümüzü ve servis ağımızı arttırarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Eğer sizde Chiller cihazınız çerçevesinde İzmir içerisinde teknik servis hizmeti almak istiyorsanız 0232 374 47 76 numaralı telefon hattımızı gün içinde arayabilirsiniz.

İzmir Chiller Tamircisi | Sık Sorulan Sorular

Chiller soğutma grupları İzmir bölgesinde bugün birçok yerde kullanılmaktadır. Tabi bu kullanımlar sonucu dönem içerisinde Chiller ürünlere dair servis ihtiyacı gün geçtikçe artmaktadır. Sizlerin burada tüketici olarak Chiller Servisi tercih ederken bazı unsurlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Örneğin ilgili firmanın kaç yıllık deneyiminin olduğu tamir alanında servis ağının İzmir içerisinde ne kadar geniş olduğunu yedek parça yelpazesini ve daha birçok unsuru hakkında bilgi sahibi olmanız hem chiller ürününüzün daha iyi tamir olması açısından hem de ürününüzün en iyi şekilde tamir olması açısından önem arz edecektir. Bizler aşağıda yer alan platformda servisimizi tercih etmeden önce merak ettiğiniz hususlar hakkında bilgi sunuyoruz. Daha detaylı bilgi için aşağıya göz atabilirsiniz.

Özel Beyaz Eşya Servisi

İzmir bölgesinde Chiller tamiride kaç yıllık deneyiminiz var?

1985 yılından bu yana İzmir içerisinde hem chiller ürünlerinin tamirinde hem de endüstriyel mutfak sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bu süreç içerisinde birçok chiller ürüne teknik servis hizmeti sağlamış müşteri portföyümüzü 40 yılı aşkın bir süredir memnun müşteri çerçevemizle genişleterek 40 yıla yakındır İzmir bölgesinde chiller tamir etmeye devam ediyoruz.

Hangi tür Chiller ekipmanlarına hizmet veriyorsunuz?

İzmir içi faaliyetlerimizin tümünde "Özel Servis" statüsünde hizmet vermemizden ötürü Chiller ekipmanlarında sadece garantisi bitmiş ekipmanlarda teknik servis hizmeti sunuyoruz. Tek kıstasımız bu olup bunun haricindeki tüm marka ve model ürün gruplarında servis istasyonumuzdan teknik destek alabilirsiniz.

İzmir Chiller Tamircisi telefon numarası nedir ?

Chiller Tamir Servisi İzmir teknik ekiplerine iletişim numarası 0232 374 47 76 aracılığıyla haftanın 7 günü 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.

İzmir | Hizmet Verilen Chiller Markaları

Aşağıdaki markalara Özel Servis hizmeti verilmektedir.
 • İzmir Euro Chiller Tamir Servisi
 • İzmir Hanbell Chiller Tamir Servisi
 • İzmir Bluebox Chiller Tamir Servisi
 • İzmir York Chiller Tamir Servisi
 • İzmir Trane Chiller Tamir Servisi
 • İzmir Hitachi Chiller Tamir Servisi
 • İzmir Ciat Chiller Tamir Servisi
 • İzmir Clint Chiller Tamir Servisi
 • İzmir Clivet Chiller Tamir Servisi
 • İzmir Daikin Chiller Tamir Servisi
 • İzmir Gea Chiller Tamir Servisi
 • İzmir Hiross Chiller Tamir Servisi
 • İzmir Carrier Chiller Tamir Servisi
 • İzmir Lennox Chiller Tamir Servisi
 • İzmir Eraco Chiller Tamir Servisi
 • İzmir Stulz Chiller Tamir Servisi

İzmir Chiller Servisleri

Aşağıdaki butonlar İzmir bölgesinde garantisi biten Chiller ürünleriniz için Özel Servis hizmeti verdiğimiz bölgeleri size listelemektedir.Değerli müşterilerimiz sizde İzmir’in herhangi bir ilçesinde yer alıyorsanız ve Chiller Servisi hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız kendi ilçenizin yer aldığı butona tıklayabilir ilgili telefon numarasını arayarak size en yakın teknik servisi talep edebilirsiniz.

Bornova Karşıyaka Alsancak Çeşme Urla Güzelbahçe Seferihisar Foça Bayraklı Konak Buca Balçova Çiğli Gaziemir Karaburun Karabağlar Kemalpaşa Narlıdere Menderes Selçuk Alaçatı Gümüşpala Gümüldür Harmandalı Üçkuyular Alaybey Şemikler Ulucak Ulukent Balıklıova Yamanlar Sasalı Üçyol Şirinyer Özdere Altındağ Mavişehir Pınarbaşı Aliağa Menemen Torbalı

İzmir Chiller Tamircisi | Blog

Aşağıda yer alan platformdan İzmir bölgesindeki Chiller Tamir Servisi faaliyetlerimiz esnasında yazdığımız güncel blog yazılarına ulaşabilir servis organizasyonumuz, çeşitli cihazlarda edindiğimiz teknik birikimler ve arızaların çözümleri ile avantajlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bornova Beyaz Eşya Klima Servisi

İzmir Bölgesinde Şeffaf Çözümlerle Chiller Tamircisi

Teknik işlerde müşteriye şeffaf olmak oldukça önemlidir. 40 yıldır bu sektörde olan işverenlerimiz tarafından bizlere öğretilen ilk öğretilerden biri olan şeffaflığı bugün İzmir içerisindeki faaliyetlerimizde elimizden geldiğince uygulamaya çalışıyor ve müşterilerimize yedek parça fiyatları chiller soğutma gruplarının tamir süresi arıza sebebi gibi tüm süreçlerde en nitelikli ve detaylı bilgi paylaşımını yapmaya özen gösteriyoruz. Böylelikle teknik kabiliyetlerini şeffaflıkla harmanlayan Chiller Tamircisi İzmir şubesi bu alanda kazandığı bilgi ve birikimle sizlere hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Bornova Beyaz Eşya Klima Servisi

Alanında Uzman Chiller Servisleri

Servis istasyonumuzda yer alan her personel kendi bünyemizde usta – çırak hiyerarşisi içerisinde yetişmiştir.

Üstelik her personelimiz tüm chiller cihazların çeşitlerinde sertifikalı ve en az 10 yıllık deneyimli kalifiye elemanlardır.